استودیو فیلم برداری

فیلم برداری عروسی یکی از مهمترین موارد از این شب رویایی و تکرار نشدنی است. استودیو شادلین باداشتن تیم مجرب و متعهد و استفاده از سیستم فیلم برداری ویژه و نرم افزار های روز با ارائه بالاترین کیفیت اقدام به ارائه خدمت به مشتریان عزیز   نموده است.
استودیو شادلین با  مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلم برداران اهواز با بهره مندی از بهترین تجهیزات، کادری مجرب  و متعهد همچنین امکاناتی خاص اقدام به ثبت لحظات و خاطرات شیرین و ماندگار مشتریان را فراهم آورده است. این آتلیه با ارائه مناسب ترین سطح خدمات دهی میکوشد تا رضایت مشتریان با تنوع سلیقه و میزان سطح کیفی مد نظر آن ها فراهم آورد به این منظور با ارائه تصویربرداری Full HD و4K بامونتاژ حرفه ای و جلوه های ویژه از مجالس شما(توسط آقا و خانم) آماده ارائه خدمات به عروس وداماد های عزیز میباشد  .

آتلیه عکاسی شادلین  مجهز به آتلیه بزرگ عکاسی و محیطی آرام با تجهیزات کامل برای خلق تصاویر زیبا و بیاد ماندنی برای تمامی افراد مخصوصا عروس خانم ها و آقا داماد ها  است. آتلیه عکاسی و  استودیو شادلین  باتوجه به امکانات و فضای آتلیه دارای این قابلیت است که بتواند هر گونه دکوراسیون را برای انواع عکاسی  شامل: عکاسی مدلینگ، عکاسی عروس و داماد، عکاسی اسپرت ، عکاسی بارداری ،عکاسی کودک را  فراهم  آورد.  و با  بهره گیری از نیروی   متخصص در زمینه عکاسی و فیلم برداری با فراهم آوردن فضا های مختلف چه در داخل آتلیه عکاسی و چه در خارج از فضای آتلیه عکاسی، برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع بودجه ای آماده ارائه خدمات خود است.  استودیو شادلین با بیش از 15 سال سابقه در امر عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از مجالس شما آماده ارائه انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *